Conec 2015

Základní informace:
Datum akce: 15. srpen 2015
Město: Brno
Země: Česká republika
Spolupráce: Občanské sdružení Conec

O akci:

Conec 3D. Tak se jmenovalo již třetí pokračování brněnského setkání fanoušků fantastiky, sci-fi a dalších. Stejně jako na prvním a druhém ročníku, ani zde nesměla Rebel Legion – Lion Base chybět.

Program conu jsme v sobotu 15. srpna obohatili několika přednáškami o Rebel Legion, naší činnosti a cílech, ale rovněž i aktuálním povídáním o nejnovějších poznatcích týkajících se kostýmů chystané Star Wars Epizody VII. Horké počasí nám nijak nezabránilo v tom obléci si zbroje, helmy či šaty našich oblíbených hrdinů a strávit den v ZŠ Svážná, kde se setkání konalo. A nutno konstatovat, že se i letos Conec vydařil.


Conec 2015 Conec 2015 Conec 2015

Příjemná atmosféra, usměvaví lidé, vstřícní organizátoři, to vše jen podporovalo všeobecnou dobrou náladu. Zásluhy na tom měla bezesporu i přítomnost občerstvení přímo v jídelně školy, takže hladem ni žízní nikdo nestrádal. Ve volné chvíli mezi přednáškami a focením jsme se věnovali i deskovým hrám či právě bufetu v jídelně.

Zkrátka a dobře slovy jedné naší členky: „Zatím nejlepší Conec.“ A my věříme, že totéž půjde říci i o tom příštím. Tímto děkujeme organizátorům za pozvání a těšíme se za rok opět na shledanou.


Účastnili se:
Blair Bossi Fanda Kaďous Lya Mira Tom-mie
Blair Bossi Fanda Kaďous Lya Mira Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE