Conec 2014

Základní informace:
Datum akce: 16. srpen 2016
Město: Brno
Země: Česká republika
Spolupráce: Občanské sdružení Conec

O akci:

Conec už během svého předchozího a zároveň prvního ročníku dokázal předčit veškerá očekávání a zboural nejeden mýtus o setkávání fanoušků v Brně. Organizátorům se opravdu podařilo v moravské metropoli vytvořit prostředí pro všechny, kteří mají rádi sci-fi, fantasy, dobré i špatné seriály, deskové hry, RPG, LARP a podobné fenomény. Takže když jsme obdrželi pozvání na druhý ročník, nemohli jsme jinak, než pozvání s nadšením přijmout.

I letos jsme se v hojném počtu kostýmovaných členů vydali do moravské metropole a na místě akce vytvořili prostředí, kde nejeden Star Wars fanoušek nedokázal skrývat své nadšení. Klasický propagační stánek, kde se účastníci mohli přímo od členů dozvědět informace o Rebel Legion (co je to vlastně Rebel Legion, jakým způsobem pracuje, co my v České republice děláme, atd.) doplnila výstava nejrůznějších kostýmů a kostýmových Star Wars propriet.


Conec 2014 Conec 2014 Conec 2014

Na akcích se naše aktivity neomezují pouze na prostor našeho stánku a rádi přispíváme i do samotného přednáškového programu. V programu tak nechyběla přednáška o činnosti Rebel Legion v ČR, o výrobě složitějších Star Wars kostýmů v místních podmínkách, diskuze na téma Star Wars Epizoda VII a v neposlední řadě přednáška o aktuálních informacích ohledně Star Wars Epizody VII.

V pořadí druhý Conec plně dostál svému předsevzetí. Pro všechny byl připraven opravdu bohatý program a byli jsme opravdu moc rádi, že jsme mohli být jeho součástí a pobavit nejenom sebe, ale i ostatní návštěvníky. Moc děkujeme všem a už se moc těšíme na další ročník!


Účastnili se:
Blair Bossi Cece Fanda Jekkyl Kaďous Kendra
Blair Bossi Cece Fanda Jekkyl Kaďous Kendra
Lya Lyrel Margh Tom-mie
Lya Lyrel Margh Tom-mie


ZPĚT FOTO Z AKCE