Cartoomics 2019

Základní informace:
Datum akce: 8. – 10. března 2019
Město: Miláno
Země: Itálie
Spolupráce: Rebel Legion – Italian Base

O akci:

Cartoomics je comicsový veletrh, který se koná každý rok už od roku 1992 v severoitalském městě Miláně a navštěvují jej desítky tisíc návštěvníků. V rámci našich přátelských vztahů se zastoupením Rebel Legion v Itálii, tzv. Rebel Legion – Italian Base jsme i letos dostali pozvání k účasti na dalším ročníku této monstrózní comicsové akce.

Prostory výstaviště v Miláně pro nás opět přichystaly nezapomenutelné zážitky, které jsme mohli sdílet jak s ostatními návštěvníky, tak s přáteli z okolních Rebel Legion a 501st Legion jednotek. Výstavní plocha určená Star Wars kostýmovým fanouškovským skupinám praskala ve švech a málokdo odolal, aby si neudělal fotografii na památku.


Cartoomics 2019 Cartoomics 2019 Cartoomics 2019

Velkým zážitkem byla účast na slavnostním ceremoniálu, kde proběhlo uvedení nového čestného člena do Rebel Legion (Rebel Legion Honorary Member). Konkrétně italského comicsového kreslíře Giuseppe Camuncoliho, který pracoval na sérii Star Wars: Darth Vader: Dark Lord of the Sith. Neméně slavností byl i ceremoniál k uvedení Camilly Crippy jako Friend of Rebellion.

Moc děkujeme návštěvníkům, organizátorům, a hlavně našim přátelům za nezapomenutelnou událost, na kterou se budeme vždy rádi vracet! Díky!


Účastnili se:
Anakin323 dayveethe Neleah
Anakin323 dayveethe Neleah


ZPĚT FOTO Z AKCE