2. přednáška v čajovně

Základní informace:
Datum akce: 21. březen 2012
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: FZŠ Brdičkova

O akci:

Ve středu 21. března 2012 se konala již druhá přednáška o Star Wars, určená především pro dětské publikum. Tématem byl tentokrát film Epizoda I: Skrytá hrozba. Akce se konala stejně jako minule ve školním čajovém klubu „U čajové konvice“ při FZŠ Brdičkova. Na přednášku zvaly plakáty, rozvěšené po škole, a samozřejmě také velmi milá a ochotná obsluha čajovny. Iniciátorem byl náš člen Blackhenry, který zároveň přednášel část prezentace týkající se knih, komiksů a her na motivy Epizody I. Úvodní část přednášky o filmu, hercích a natáčení přednesla Kendra.


2. přednáška v čajovně FZŠ Brdičkova 2. přednáška v čajovně FZŠ Brdičkova 2. přednáška v čajovně FZŠ Brdičkova

Účast byla trochu slabší než minule, ale zato dorazily děti, které Hvězdné války velmi dobře znaly, a neváhaly se s námi pustit do diskuse např. na téma, že by světelné meče měly mít poutko pro upevnění na zápěstí, aby je rytíři Jedi neustále neztráceli.

Kromě podnětné diskuse o fenoménu SW samotném se děti zajímaly i o naše kostýmy a doplňky. Pochopitelně všichni účastníci přednášky si chtěli zapůjčit do ruky světelný meč a zaujaly je i modely stíhaček z Epizody I. Celkově byla atmosféra velmi příjemná a přátelská. Doufáme, že se se zájemci o fenomén Star Wars setkáme v čajovně i na příští přednášce.


Účastnili se:
Blackhenry Kawalski Kendra
Blackhenry Kendra Kawalski


ZPĚT FOTO Z AKCE