1. přednáška v čajovně

Základní informace:
Datum akce: 7. březen 2012
Město: Praha
Země: Česká republika
Spolupráce: FZŠ Brdičkova

O akci:

7. března 2012 se ve školní čajovně FZŠ Brdičkova uskutečnila první ze série přednášek na téma Star Wars. Členové Lion Base si během daného dne připravili celkem dvě tematické přednášky.

První z nich se uskutečnila v poledních hodinách a byla určena speciálně pro děti ze školní družiny. Během poutavého vyprávění si děti oživily své znalosti o světě Star Wars, takže následná diskuze byla o to zábavnější jak pro děti, tak pro nás. Na závěr přednášky si mohli malí školáci v rukou potěškat repliku světelného meče, prolistovat Star Wars komiksové omnibusy, seznámit se s klasickou Star Wars beletrií a v neposlední řadě se dozvědět, jak se tvoří kostýmy filmové kvality z daleké, předaleké galaxie.


1. přednáška v čajovně FZŠ Brdičkova 1. přednáška v čajovně FZŠ Brdičkova 1. přednáška v čajovně FZŠ Brdičkova

Další přednáška byla již věnována široké veřejnosti. Všechny zúčastněné překvapila abnormální účast, která předčila veškerá očekávání (dokone natolik, že mnoho zúčastněných bylo nuceno stát, protože všechna místa u stolů i na zemi byli obsazena). Přednáška byla zaměřena na celý Star Wars fenomén obecně – jak na život George Lucase, tak počátky jeho filmové tvorby až po nejdůležitější momenty Star Wars „expandovaného univerza“.

Jsme rádi, že přednáška sklidila takový úspěch, a i proto jsme se v cyklu přednášek rozhodli pokračovat dále.


Účastnili se:
Blackhenry Jayne Kawalski
Blackhenry Jayne Kawalski


ZPĚT FOTO Z AKCE