Povstalecká invaze na Festivalu Fantazie 2016!

FF 2015

I letos se na Festivalu fantazie můžete těšit na přítomnost „těch dobrých“ Star Wars postav v podání členů Rebel Legion – Lion Base! Jak jinak, než během během programu Star Wars linie!

Speciálně vás zveme na naše následující panely a jednu speciální událost:

Cesta na Star Wars Celebration Europe
pátek 1. 7. 2016 od 11:00
Největší Star Wars akce na světě se již blíží! Přijďte se dozvědět, co všechno Vás tam čeká a nemine – samozřejmě dojde na cenné rady a tipy, které Vám pomůžou nejenom přežít, ale naplno si takovou akci užít!

SW kostýmy: Armory a zbraně
pátek 1. 7. 2016 od 22:00
Plánujete výrobu kostýmu? Chcete látkový kostým doplnit něčím pevnějším? Pak v této přednášce se dozvíte jak vyrobit armor různými cestami a z různých materiálů. K brnění patří i zbraně, tedy si povíme jak vyrobit jednu či si založit malou zbrojovku.

SW kostýmy: 3D tisk
sobota 2. 7. 2016 od 17:00
3D tisk již není nedostupná technologie v hlavách sci-fi snílků, ale reálný prostředek výroby mnohých Star Wars kostýmů, které máme možnost vidět na filmovém plátně. Tato přednáška Vám ukáže možnosti a temná zákoutí, které tato technologie představuje nejenom pro výrobu kostýmů.

SW kostýmy: Rebel Legion
neděle 3. 7. 2016 od 17:00
Přijďte se podívat na kostýmy kladných hrdinů vesmíru Star Wars a dozvědět se něco o tom, k čemu všemu je lze využít. Také zjistěte, jak funguje kostýmová organizace Rebel Legion a co v České Republice její členové již několik let podnikají!

SW kostýmy: Masky a protetika
neděle 3. 7. 2016 od 19:00
Plánujete výrobu kostýmu? Nespokojíte se s člověkem a preferujete „alieny“? V této přednášce se dozvíte jak vyrobit celohlavovou masku či protetiku. Povíme si o postupu od odlití hlavy, modelace samotné hlavy, druzích forem, z jakých materiálů odlévat finální produkt a jak barvit a maskovat.

Star Wars kostýmové focení
sobota 2. 7. 2016 od 14:00
Chceš se pochlubit svým Star Wars kostýmem a ideálně se sejít s dalšími podobně smýšlejícími jedinci? Tak to určitě nesmíš přijít o hromadné focení ve Star Wars kostýmech, které proběhne 2. července na Festivalu Fantazie! Sraz v 14:00 před KD Junior!

Těšíme se na Vás!

Vaše Rebel Legion – Lion Base